KURSY TURYSTYKI ZIMOWEJ I STOPNIA
KURSY ZAAWANSOWANE II STOPNIA
KURSY LAWINOWE


szkolimy w tatrach polskich, słowackich i karkonoszach

Wybierz kurs, lub obóz

Filtrowanie Kursów

Nasza Kadra

Kacper Tekieli

Instruktor wspinania i taternictwa PZA

Instruktor taternictwa PZA. Uczestnik programu „Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015” oraz wypraw na Makalu (8463m) i Broad Peak Middle (8016m). W 2010 roku biorąc udział w VI International Elbrus Race, wbiegł w niecałe 5 godzin na wierzchołek Elbrusa. W 2019 r. dokonał podwójnego trawersu Matterhornu (w ramach jednej akcji górskiej), a w listopadzie tego samego roku samotnie pokonał północno wschodnią ścianę Eigeru. W Tatrach przeszedł około 300 dróg wielokrotnie w samotnym stylu, a w sierpniu 2020 r. zdobył wszystkie szczyty Wielkiej Korony Tatr w czasie 37 godzin i 28 minut, czym ustanowił nowy rekord! Wspinał się m.in. w górach USA, Dolomitach, Alpach i Tatrach.

Joanna Klimas

Instruktor wspinania i taternictwa PZA

Wspina się o 2001 roku. Od 2005 r. szkoli przyszłych wspinaczy w ramach sekcji wspinaczkowych, w 2007 przeniosła kursy również na podkrakowskie skały. W 2013 uzyskała stopień instruktora wspinaczki skalnej PZA, a niedawno prestiżowy tytuł instruktora taternictwa PZA. Wspinała się m.in. w Indiach, Maroko, Kaukazie, Chile czy Alpach.

Wojtek Radzik

Instruktor wspinania PZA

Wspina się od ponad 20 lat. Pełnoetatowy Instruktor PZA. Pasjonat wspinaczki górskiej, w szczególności tradowej. Najchętniej czas spędzałby we francuskich Alpach. Ze wspinaniem związał całe swoje życie i uwielbia dzielić się swoją pasją podczas kursów. Przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności sprawia mu prawdziwą przyjemność.

Opinie o naszej szkole

Cennik

KURS LAWINOWY NA HALI GĄSIENICOWEJ

1290 zł – 2 dniowy pełny kurs lawinowy prowadzony przez ratownika TOPR i przewodnika tatrzańskiego, z noclegiem w Murowańcu w Tatrach

KURS TURYSTYKI ZIMOWEJ NA HALI GĄSIENICOWEJ LUB NA SŁOWACJI

1350 zł – 4 dniowy kurs turystyki zimowej I stopnia (max 6-osobowa grupa)

1690 zł – 3 dniowy kurs turystyki zimowej II stopnia (max 4-osobowa grupa)

Kursy prowadzone są przez instruktorów taternictwa PZA lub ratowników TOPR będących jednocześnie przewodnikami tatrzańskimi

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Cena zależy od długości trwania, stopnia zaawansowania i liczby osób. Napisz do nas, a przygotujemy szkolenie szyte na miarę.

LETNIA OFERTA

OFERTA LETNICH KURSÓW WSPINACZKOWYCH:

 • weekendowy kurs wspinaczkowy lvl1,
 • weekendowy kurs wspinaczkowy lvl2,
 • 4 dniowy kurs po drogach ubezpieczonych (lvl1+lvl2),
 • 4 dniowy kurs na własnej asekuracji PZA,
 • 6 dniowy kurs skałkowy PZA,
 • kurs taternicki w Tatrach,
 • kurs wspinaczki wielowyciągowej w Paklenicy,
 • indywidualne kursy wspinaczkowe i doszkalania.

Szkolimy od maja do października, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w Sokolikach (Sudety) oraz w Tatrach. Zapewniamy profesjonalną kadrę instruktorów wspinaczki PZA. Na Jurze posiadamy własną bazę noclegową.

A TAKŻE KURSÓW I OBOZÓW VIA FERRATA:

 • kurs via ferrata dla początkujących na Słowacji,
 • obóz via ferrata w Dolomitach we Włoszech,
 • obóz via ferrata nad Gardą we Włoszech,
 • obóz via ferrata w Alpach Julijskich w Słowenii

OPRÓCZ TEGO WYJŚCIA TATERNICKIE Z PRZEWODNIKAMI:

 • wyjście na Mnicha,
 • wyjście na Grań Kościelców,
 • wycieczki na szczyty Wielkiej Korony Tatr,
 • a także wiele innych.

Aby otrzymać powiadomienie o publikacji terminów szkoleń na lato 2023 – napisz do nas i zapisz się na listę oczekujących!

NIE MOŻESZ LUB NIE CHCESZ UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIACH GRUPOWYCH?

IDEALNY POMYSŁ NA ORYGINALNY PREZENT? Sprawdź ofertę voucherową!