ATC Pilot w dobrej cenie przez 4 dni!

Z okazji przygotowania przez Bartosza Wnęka z kanału Alpinizm recenzji przyrządu ATC Pilot mamy dla Was mała niespodziankę, którą przygotowaliśmy z Crag Store i Skalnikiem. Mianowicie przez kolejne 4 dni:
– W krakowskim sklepie Crag Store na hasło „Skitourowe Zakopane” możecie kupić wymieniony przyrząd ze zniżką -15%
– W sklepie internetowym Skalnik na hasło „Mountain_Climbing_School” kupicie ATC Pilota za 150,48zł (cena katalogowa 209zł). Link do produktu: https://www.skalnik.pl/przyrzad-atc-pilot-black-diamond-660461 Kod działa również na wersje w zestawie z karabinkiem. 

Czym jest ATC Pilot?Jest to przyrząd do asekuracji we wspinaczce sportowej, którego zadaniem jest zablokowanie się po odpadnięciu partnera. Osoby, które śledzą rynek wspinaczkowy wiedzą, że nie jest to urządzenie innowacyjne bo podobne propozycje (czyli przyrządu automatycznie blokujące linę) to kultowe Gri Gri od marki Petzlm Birdie od Beal czy Click up od Climbing Technology. Z pewnością, każdy z tych przyrządów znajdzie swoich zwolenników i przeciwników, natomiast argumenty za i przeciw Pilot’a znajdziecie na kanale Bartosz Wnęk Alpinizm: https://www.youtube.com/user/Tymbartek
Link: https://youtu.be/XImRSvs8KuI